Rekrutacja personelu

Dla pracodawców

Rekrutacja i selekcja

Usługa ta polega na pozyskiwaniu przez Agencję kandydatów oraz rekomendowaniu najlepszych z nich do pracy na odpowiednie stanowiska. Usługa ta ma zastosowanie w rekrutacji zarówno wysokiej klasy managerów, specjalistów, dyrektorów, jak również w przypadku pracowników produkcyjnych czy magazynowych. Oszczędzamy Państwa cenny czas i bierzemy na siebie cały ciężar procesu rekrutacji – profesjonalnie i kompleksowo. Rekrutacja odbywa się standardowo w oparciu o wszystkie dostępne źródła zewnętrzne, co w połączeniu z naszą nieustannie aktualizowaną bazą danych gwarantuje dużą ilość kandydatów o poszukiwanym przez Państwa firmę profilu. Zawsze skutecznie docieramy do najlepszych kandydatów na rynku.

Psychologowie, lingwiści, specjaliści różnorodnych branż i konsultanci potrafią dzięki wieloletniej praktyce i zróżnicowanych metodach – od próbek pracy po testy psychologiczne i kompetencyjne trafnie ocenić przydatność pracownika. Ryzyko błędu jest minimalne. Rekrutacja jest przeprowadzana wieloetapowo. Punktem wyjścia całego procesu jest diagnoza wymagań związanych ze stanowiskiem pracy oraz określenie oczekiwań pracodawcy.

Każdy klient jest inny. Każdy kandydat ma swoją historię i doświadczenie. Trudno więc również o dwa identyczne procesy rekrutacji. Zawsze dopasowujemy indywidualne metody oraz narzędzia do specyfiki branży klienta – od standardowych procesów po najlepsze na rynku profesjonalne narzędzia diagnozujące potencjał kandydatów.

Dlaczego my?

Identyfikujemy nie tylko najmocniejsze strony i talenty kandydata. Wskazujemy również obszary, które wymagają doskonalenia, tak by jak najlepiej wykorzystać potencjał pracownika. Skorzystanie z naszych usług oznacza dla klienta znacznie krótszy czas całej aplikacji. Dzięki wnikliwemu sprawdzeniu przydatności i kompetencji unikają Państwo ryzyka rezygnacji pracownika. To oznacza spadek rotacji pracowników, a stabilne zatrudnienie to element budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i możliwość budowania długofalowych strategii.

Skontaktuj się z nami!